Úvodní strana » Projekty » Realizované projekty » Rodinné domy Nová Ves

Rodinné domy, které jsme pro Vás zrealizovali v rámci projektu Nová Ves, byly určeny všem klientům, kteří mají rádi kvalitní a pohodlné bydlení, a zároveň myslí na budoucnost a prostředí, ve kterém budou žít.

Zrealizovali jsme výstavbu několika set rodinných domů, na základě našich bohatých zkušeností jsme použili pouze kvalitní a osvědčené materiály. Vysoké řemeslné standardy jsou pro nás samozřejmostí.

Jednalo se o atraktivní, přízemní, nepodsklepené rodinné domy se zastavěnou plochou 136 m2. Dispoziční uspořádání bylo vždy chytře uspořádané pro pohodlné a praktické bydlení.

Při výstavbě jsme se zaměřili na moderní technologie a trendy v bydlení. Energetická náročnost Třída B - Velmi úsporná, podle vyhlášky č. 148/2007 Sb.

Fotogalerie 

Proč PMax?

Zajištění financování

Naše ceny jsou stejné bez navýšení i při financování hypotečním úvěrem.

Péče o životní prostředí

Klademe důraz na rozvržení dispozic domu s ohledem na jeho umístění na pozemku.

Úspora nákladů

Pomůžeme Vám nastavit klientské změny tak, aby vše vyhovovalo Vašim potřebám.

Respekt ke klientovi

Jsme malá společnost, ve které nebudete jedni z tisíce „ztracených“ klientů.

Nezávazná poptávka

Zanechte nám prosím tyto informace a my se Vám brzy ozveme.

Kontaktováním společnosti Pmax s.r.o. udělujete společnosti Pmax s.r.o souhlas se zpracováním Vámi uvedených údajů ve smyslu Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob „GDPR.“ Tento souhlas lze odvolat písemnou formou (emailem) na: kancelar@pmax.cz

Pole označená * jsou povinná.

Close