Financování

Díky úzké spolupráci s pěti největšími bankovními ústavy jsou schopni nabídnout všem klientům ty nejvýhodnější úrokové sazby. V rámci předjednaných benefitů navíc klienti bance nehradí některé standardně účtované poplatky. Aktivně a dlouhodobě spolupracujeme zejména s Hypocentrem od modré pyramidy, Českou spořitelnou a.s., také s Komerční a Hypoteční bankou.

Smlouvy uzavřené mezi naší společností a klientem jsou samozřejmě přizpůsobené a prověřené pro snadné financování se všemi bankovními domy v ČR.

​Ve spolupráci s naším osvědčeným hypotečním makléřem vám nabízíme službu zajištění nejvýhodnější hypotéky odpovídající vašim možnostem a potřebám. Ušetříte tak svůj čas a získáte velmi výhodné podmínky pro financování Vašeho domova. 

Pro více informací, nebo osobní schůzku ohledně financování kontaktujte:

Renata Březinová
generální reprezentant
+420 606 874 167
renata.brezinova@mpss.cz

Například top balíček:

  • Zdarma zpracování ocenění pro obchody s 3-letou a delší fixací.
  • Zdarma návrh na vklad zástavního práva pro obchody s 3-letou a delší fixací.
  • Zdarma zpracování HÚ pro obchody s 3-letou a delší fixací.
  • ÚS pro hypoteční úvěr do LTV 90% sazba 1,79% pro HÚ s fixací 3,4,5,6 a 7 let bez vlivu ŽP, úrokového bonusu a výše domicilace nad LTV 90% sazba 2,79 % pro HÚ s fixací 3,4,5,6 a 7 let bez vlivu ŽP, úrokového bonusu a výše domicilace bude vždy podmínkou pro uplatnění benefitů, o její výši rozhoduje schvalovatel obchodu

Upozornění - v případě schválených benefitů určených pouze pro primární produkci a prodejce v podobě 3. strany developera není možné slibovat jiným třetím stranám stejné nebo lepší podmínky.

Proč PMax?

Zajištění financování

Naše ceny jsou stejné bez navýšení i při financování hypotečním úvěrem.

Péče o životní prostředí

Klademe důraz na rozvržení dispozic domu s ohledem na jeho umístění na pozemku.

Úspora nákladů

Pomůžeme Vám nastavit klientské změny tak, aby vše vyhovovalo Vašim potřebám.

Respekt ke klientovi

Jsme malá společnost, ve které nebudete jedni z tisíce „ztracených“ klientů.

Nezávazná poptávka

Zanechte nám prosím tyto informace a my se Vám brzy ozveme.

Kontaktováním společnosti Pmax s.r.o. udělujete společnosti Pmax s.r.o souhlas se zpracováním Vámi uvedených údajů ve smyslu Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob „GDPR.“ Tento souhlas lze odvolat písemnou formou (emailem) na: kancelar@pmax.cz

Pole označená * jsou povinná.

Close