Projektem v obci Kostelec nad Labem navazujeme na již úspěšné realizované projekty výstavby rodinných domů. Bohaté zkušenosti z předchozích projektů jsou zde zužitkovány nejen k lepším technickým standardům, ale i k odolnějšímu designu.

Projekt NATURA Kostelec zahrnuje 49 rodinných domů. K dispozici jsou kompletní inženýrské sítě v rozsahu - elektřina, rozvod plynu, vodovod a kanalizace, dále obslužné komunikace, veřejné chodníky, úpravy okolí a veřejné osvětlení.

Řešení domů jsme v rámci tohoto projektu dopracovali ve spolupráci s již osvědčenou architektonickou kanceláří ADR, s.r.o., která navrhla úspěšný projekt NATURA v Čakovičkách. Výsledkem je  komplexní řešení s nabídkou typů domů, které nejlépe odpovídají danému pozemku a požadavkům na moderní bydlení.

Současně nabízený model prodeje vyplynul z dosavadních preferencí klientů společnosti Pmax, s.r.o. Stejně jako tomu bylo i v předchozích projektech, tak i v novém projektu vyjdeme vstříc klientům, kteří v rámci svých požadavků na bydlení budou moci upravovat námi nabízené řešení.

Klienti si mohou vybrat ze čtyř základních variant půdorysu (A,B,E,H) ve dvou zrcadlových variantách, tedy celkem z osmi typů půdorysů. Na tyto typy domu již bylo vydáno stavební povolení. V případě, že si v rámci těchto již osvědčených řešení klient nevybere, dáváme před zahájením výstavby možnost zasahovat i do půdorysu domu. (Tyto zásahy jsou možné, pokud výsledný půdorys neovlivní vnější vzhled domu.)

Dále počítáme s možností zvolit si vlastní finální řešení obkladů a dlažeb, koupelnového vybavení, interiérových dveří, barvy vnitřní strany okeních rámů a dalších prvků, které mohou být vybírány dle vlastního vkusu pro pohodlné trvalé bydlení.

Charakteristika
výstavby

Aktuálně nabízíme osm variant samostatných moderních rodinných domů na pozemcích od 590 m2. Na základě letitých zkušeností jsme každé dispoziční uspořádání pečlivě navrhli pro maximální pohodlí s důrazem na kvalitu celkového provedení.

Základní dispozice jsou 4+kk s garáží nebo 4+kk a 5+kk bez garáže. Typy domů se liší nejen dispozicí, ale i pláštěm s ohledem na světové strany, aby byl dům vždy maximálně prosvětlen. Výhodou je úložný půdní prostor 32 m2, který je vhodný například na odkládání sezónního vybavení.

Místnosti jsou samostatné, prostorné a dobře řešitelné nábytkem, samozřejmostí je dostatek úložných prostor a technická místnost. Bezprostřední kontakt se zahradou a přístup na terasu umožňují široká prosklená francouzská okna.. Klientské změny jsou umožněny tak, aby vhodně dotvářely rodinný dům s ohledem k jeho využití konkrétním majitelem. Domy jsou zděné a při výstavbě se používají osvědčené kvalitní materiály předních výrobců.

Domy jsou na pozemku umístěny s ohledem na maximalizaci soukromí. Všechny domy splňují energetickou náročnost třídy B - velmi úsporná. Zastavěná plocha činí 149 m2, zbývá tak dostatek prostoru pro vybudování okrasné zahrady, dětského hřiště nebo i bazénu. Domy které stavíme, jsou realizovány ve vysokém standardu provedení. Výjimečnost těchto domů pramení nejen jejich provedení, ale také z prostředí, ve kterém se nacházejí.

Domy jsou ideální pro klienty vyhledávající klidné a bezpečné trvalé bydlení v moderním, kvalitním a vkusném domě se snadnou dopravní dostupností.

Kostelec nad Labem je stále se rozvíjející město, které nabízí příjemné prostředí s množstvím zeleně a dobré napojení na Prahu. Zastávka pravidelné linky autobusu č.377 jedoucí na stanici metra Letňany je momentálně vzdálena cca 10 minut chůze.

Proč PMax?

Zajištění financování

Naše ceny jsou stejné bez navýšení i při financování hypotečním úvěrem.

Péče o životní prostředí

Klademe důraz na rozvržení dispozic domu s ohledem na jeho umístění na pozemku.

Úspora nákladů

Pomůžeme Vám nastavit klientské změny tak, aby vše vyhovovalo Vašim potřebám.

Respekt ke klientovi

Jsme malá společnost, ve které nebudete jedni z tisíce „ztracených“ klientů.

Nezávazná poptávka

Zanechte nám prosím tyto informace a my se Vám brzy ozveme.

Kontaktováním společnosti Pmax s.r.o. udělujete společnosti Pmax s.r.o souhlas se zpracováním Vámi uvedených údajů ve smyslu Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob „GDPR.“ Tento souhlas lze odvolat písemnou formou (emailem) na: kancelar@pmax.cz

Pole označená * jsou povinná.

Close