Úvodní strana » Projekty » Realizované projekty » Pozemky a domy Záboří

Vyberte si pro Vás ideální parcelu, na kterých je možné začít ihned s výstavbou rodinného domu. Realizaci domu si můžete zajistit sami, nebo využít některý z typů našich aktuálně realizovaných domu v úspěšném projektu NATURA - Čakovičky a dům Vám tak postavíme my.

Pro přesnější představu nahlédněte do záložky: Typy domů, kde naleznete základní informace. Klientské změny jsou možné. Pozemky jsou rovinaté, zkolaudované a v bezprostřední blízkosti přírody, zároveň s výbornou dostupností do Mělníka a Prahy (dojezd Letňany cca 20 min.). Školka, škola a obchody jsou v docházkové vzdálenosti, veškerá občanská vybavenost v centru Mělníka cca 5 min. Pozemky jsou zcela mimo záplavovou oblast.

Pozemky jsou plně za investovány, tzn. na hranici pozemků je přivedena elektřina, voda a kanalizace. Vybudovali jsme komunikaci, celý uliční prostor v dostatečné šířce, abyste se i před domem cítili příjemně.


"Pozemky jsou ideální pro klienty vyhledávající příjemné, klidné, bezpečné a dobře dostupné místo pro trvalé bydlení."

Fotogalerie 

Proč PMax?

Zajištění financování

Naše ceny jsou stejné bez navýšení i při financování hypotečním úvěrem.

Péče o životní prostředí

Klademe důraz na rozvržení dispozic domu s ohledem na jeho umístění na pozemku.

Úspora nákladů

Pomůžeme Vám nastavit klientské změny tak, aby vše vyhovovalo Vašim potřebám.

Respekt ke klientovi

Jsme malá společnost, ve které nebudete jedni z tisíce „ztracených“ klientů.

Nezávazná poptávka

Zanechte nám prosím tyto informace a my se Vám brzy ozveme.

Kontaktováním společnosti Pmax s.r.o. udělujete společnosti Pmax s.r.o souhlas se zpracováním Vámi uvedených údajů ve smyslu Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob „GDPR.“ Tento souhlas lze odvolat písemnou formou (emailem) na: kancelar@pmax.cz

Pole označená * jsou povinná.

Close