Financování pro naše  klienty

Smlouvy uzavřené mezi developerem a klintem jsou samozřejmě přizpůsobené a prověřené pro snadné financování se všemi bankovními domy v ČR.

Aktivně a dlouhodobě spolupracujeme zejména s Českou spořitelnou a.s., Hypocentrem od modré pyramidy, také s Komerční a Hypoteční bankou. U těchto partnerů vám můžeme zajistit výhodné úrokové sazby, ale i další výhody.

Kontaktní osoba:

Renata Březinová
generální reprezentant

606 874 167
renata.brezinova@mpss.cz
 


Dodavatelé pro naše klienty

V případě, že potřebujete vyřešit finální podlahovou krytinu, interiérové dveře, podlahy, dlažbu, případně komín ke krbu, můžete se obrátit na naše dodavatele, které vám tímto na základě dlouhodobé spolupráce doporučujeme.

Spolupracujeme pouze s prověřenými dodavateli, kteří nejen dobře fungují, ale nabízí široký sortiment a především výhodnou cenovou nabídku našim klientům.

Pokud máte kladné zkušenosti nebo doporučení na jinou firmu a rádi byste podlahy, dlažby, interiérové dveře nebo komín realizovali s touto společností, je to zcela na vašem uvážení. V tomto případě nás však kontaktujte ohledně informací a kritérií, spojených s realizací.

Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat.

 

Obklady a dlažba:

Interiérové dveře:

Komíny:


Dodavatelé pro výstavbu

K výstavbě projektu NATURA - Kostelec nad Labem, který vznikal ve spolupráci se špičkovou, mnohokrát oceněnou architektonickou kanceláří ADR, bylo samozřejmě nutné vybrat i kvalitní materiály, poctivé řemeslníky a seriózní dodavatele.

Uvedení dodavatelé nám dodávají materiál k samotné výstavbě domů. Můžete se podívat na konkrétní sortiment a získat tak informace o parametrech a vlastnostech daného produktu. Dodavatele pro výstavbu nelze obměnit v rámci klientských změn.

Naše dlouhodobá zkušenost s výstavbou rodinných domů je další nezbytnout ingrediencí pro vybudovaní vkusných a kvalitních rodinných domů i v tomto projektu. Celý projekt NATURA je pečlivě promyšlen a navržen pro klidný, bezpečný a trvalý domov.

 

Proč PMax?

Zajištění financování

Naše ceny jsou stejné bez navýšení i při financování hypotečním úvěrem.

Péče o životní prostředí

Klademe důraz na rozvržení dispozic domu s ohledem na jeho umístění na pozemku.

Úspora nákladů

Pomůžeme Vám nastavit klientské změny tak, aby vše vyhovovalo Vašim potřebám.

Respekt ke klientovi

Jsme malá společnost, ve které nebudete jedni z tisíce „ztracených“ klientů.

Nezávazná poptávka

Zanechte nám prosím tyto informace a my se Vám brzy ozveme.

Kontaktováním společnosti Pmax s.r.o. udělujete společnosti Pmax s.r.o souhlas se zpracováním Vámi uvedených údajů ve smyslu Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob „GDPR.“ Tento souhlas lze odvolat písemnou formou (emailem) na: kancelar@pmax.cz

Pole označená * jsou povinná.

Close