Úvodní strana » Naše výhody » Úspora energií

 

Neustálé zvyšování cen energií vyvolává potřebu bezodkladně řešit provozní náklady domácnosti. Jednou z nejpodstatnějších položek bývá totiž právě účet za topení. Energetická bilance domu má dvě hlavní stránky. Za prvé to je tepelně izolační vlastnost stavby, která je závislá na její konstrukci a použitých izolačních materiálech​. Tím zabránění nehospodárným únikům.

Za druhé je to pak vhodně zvolený systém vytápění s důrazem na použitý zdroj tepla. V ČR je energetické hodnocení budov stanoveno zákonem č. 177/2006 Sb. Ten předepisuje požadavky na průkaz energetické náročnosti budovy, který hodnotí budovu z hlediska všech energií, které do budovy vstupují. Výsledkem je pak zařazení budovy do Třídy energetické náročnosti.

Díky poctivému přístupu k energetické problematice se společnosti Pmax, s.r.o. podařilo, že domy stavěné v lokalitě Čakovičky dosahují parametrů umožňující je zařadit do druhé nejlepší třídy, tedy třídy B, do které jsou zařazeny stavby hodnocené jako „Velmi úsporné“.

Energetický štítek.png

Proč PMax?

Zajištění financování

Naše ceny jsou stejné bez navýšení i při financování hypotečním úvěrem.

Péče o životní prostředí

Klademe důraz na rozvržení dispozic domu s ohledem na jeho umístění na pozemku.

Úspora nákladů

Pomůžeme Vám nastavit klientské změny tak, aby vše vyhovovalo Vašim potřebám.

Respekt ke klientovi

Jsme malá společnost, ve které nebudete jedni z tisíce „ztracených“ klientů.

Nezávazná poptávka

Zanechte nám prosím tyto informace a my se Vám brzy ozveme.

Kontaktováním společnosti Pmax s.r.o. udělujete společnosti Pmax s.r.o souhlas se zpracováním Vámi uvedených údajů ve smyslu Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob „GDPR.“ Tento souhlas lze odvolat písemnou formou (emailem) na: kancelar@pmax.cz

Pole označená * jsou povinná.

Close