Úvodní strana » Naše výhody » Respekt ke klientovi

„Za cenu developerského projektu individuální řešení.“ Co se vlastně pod touto větou skrývá? Cena domu stavěného v rámci developerského projektu bude (u seriózního developera) vždy nižší, než bude cena domu zadaného jako individuální projekt stavební firmě.

Je to pochopitelné – řada fixních nákladů a úkonů spojených se stavbou jednoho domu se rozdělí na domů více. Cenová efektivita dodavatelů je lepší na větší zakázku. Nákup materiálu je levnější o velkoodběratelské slevy. Co někdy bývá kompromisem je to, že domy nabízené v rámci developerských projektů se omezují pouze na několik dispozičních řešení a případné změny developer odmítá, nebo si je nechá hodně zaplatit.

Společnost Pmax se ve svých projektech snaží eliminovat tuto „developerskou nevýhodu“ a dává svým klientům možnost utvářet si půdorys jejich nového domu a to bez navyšujících poplatků za změnu řešení.

Protože se ale snažíme o harmonii v celkovém vyznění lokality i tyto změny by měly mít vzhledem k vnějšímu vzhledu domu nějaký rámec. Ten je s respektem k individuálním potřebám budoucího uživatele a s respektem ke klientovi samotnému v průběhu přípravy výstavby připraven našimi architekty během dialogu s klientem.

Proč PMax?

Zajištění financování

Naše ceny jsou stejné bez navýšení i při financování hypotečním úvěrem.

Péče o životní prostředí

Klademe důraz na rozvržení dispozic domu s ohledem na jeho umístění na pozemku.

Úspora nákladů

Pomůžeme Vám nastavit klientské změny tak, aby vše vyhovovalo Vašim potřebám.

Respekt ke klientovi

Jsme malá společnost, ve které nebudete jedni z tisíce „ztracených“ klientů.

Nezávazná poptávka

Zanechte nám prosím tyto informace a my se Vám brzy ozveme.

Kontaktováním společnosti Pmax s.r.o. udělujete společnosti Pmax s.r.o souhlas se zpracováním Vámi uvedených údajů ve smyslu Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob „GDPR.“ Tento souhlas lze odvolat písemnou formou (emailem) na: kancelar@pmax.cz

Pole označená * jsou povinná.

Close