Úvodní strana » Naše výhody

Životní prostředí

Základním parametrem mimoměstského bydlení by měl být dostatečný životní prostor. Tedy i dostatečně velká zahrada, na což bohužel řada developerů zapomíná. Cenu domu v rámci projektu již nelze hledat prostřednictvím malého pozemku a na sobě nalepených patrových domečků.

Důležitým parametrem při výběru lokality je dobrá dopravní dostupnost do města, kde se očekává, že budou budoucí majitelé domů pracovat. Vlastní bydlení jim pak poskytne klid a nízkou hlukovou zátěž, která je tak potřebná pro odpočinek. Blízkost přírody pak umožňuje dokonalou relaxaci. K větší bezpečnosti dětí jistě prospěje ve srovnání s městem zcela minimální provoz na silnici.

Proč společnost Pmax ?

  • Naše řešení je urbanisticky promyšlené.
  • Klademe důraz na rozvržení dispozic domu s ohledem na jeho umístění na pozemku.
  • Jsme malá společnost, ve které nebudete jedni z tisíce „ztracených“ klientů.
  • Pomůžeme Vám nastavit klientské změny tak, aby vše vyhovovalo Vašim potřebám.
  • Naše ceny jsou stejné bez navýšení i při financování hypotečním úvěrem.

 

Úspora energiíEnergetický štítek.png

Neustálé zvyšování cen energií vyvolává potřebu bezodkladně řešit provozní náklady domácnosti. Jednou z nejpodstatnějších položek bývá totiž právě účet za topení. Energetická bilance domu má dvě hlavní stránky. Za prvé to je tepelně izolační vlastnost stavby, která je závislá na její konstrukci a použitých izolačních materiálech​. Tím zabránění nehospodárným únikům.

Za druhé je to pak vhodně zvolený systém vytápění s důrazem na použitý zdroj tepla. V ČR je energetické hodnocení budov stanoveno zákonem č. 177/2006 Sb. Ten předepisuje požadavky na průkaz energetické náročnosti budovy, který hodnotí budovu z hlediska všech energií, které do budovy vstupují. Výsledkem je pak zařazení budovy do Třídy energetické náročnosti.

Díky poctivému přístupu k energetické problematice se společnosti Pmax, s.r.o. podařilo, že domy stavěné v lokalitě Čakovičky dosahují parametrů umožňující je zařadit do druhé nejlepší třídy, tedy třídy B, do které jsou zařazeny stavby hodnocené jako „Velmi úsporné“ 

 

Respekt ke klientovi

„Za cenu developerského projektu individuální řešení.“ Co se vlastně pod touto větou skrývá? Cena domu stavěného v rámci developerského projektu bude (u seriózního developera) vždy nižší, než bude cena domu zadaného jako individuální projekt stavební firmě.

Je to pochopitelné – řada fixních nákladů a úkonů spojených se stavbou jednoho domu se rozdělí na domů více. Cenová efektivita dodavatelů je lepší na větší zakázku. Nákup materiálu je levnější o velkoodběratelské slevy. Co někdy bývá kompromisem je to, že domy nabízené v rámci developerských projektů se omezují pouze na několik dispozičních řešení a případné změny developer odmítá, nebo si je nechá hodně zaplatit.

Společnost Pmax se ve svých projektech snaží eliminovat tuto „developerskou nevýhodu“ a dává svým klientům možnost utvářet si půdorys jejich nového domu a to bez navyšujících poplatků za změnu řešení.

Protože se ale snažíme o harmonii v celkovém vyznění lokality i tyto změny by měly mít vzhledem k vnějšímu vzhledu domu nějaký rámec. Ten je s respektem k individuálním potřebám budoucího uživatele a s respektem ke klientovi samotnému v průběhu přípravy výstavby připraven našimi architekty během dialogu s klientem.

 

Financování

Díky úzké spolupráci s pěti největšími bankovními ústavy jsou schopni nabídnout všem klientům ty nejvýhodnější úrokové sazby. V rámci předjednaných benefitů navíc klienti bance nehradí některé standardně účtované poplatky. Aktivně a dlouhodobě spolupracujeme zejména s Hypocentrem od modré pyramidy, Českou spořitelnou a.s., také s Komerční a Hypoteční bankou.

Smlouvy uzavřené mezi naší společností a klientem jsou samozřejmě přizpůsobené a prověřené pro snadné financování se všemi bankovními domy v ČR.

​Ve spolupráci s naším osvědčeným hypotečním makléřem vám nabízíme službu zajištění nejvýhodnější hypotéky odpovídající vašim možnostem a potřebám. Ušetříte tak svůj čas a získáte velmi výhodné podmínky pro financování Vašeho domova. 

Pro více informací, nebo osobní schůzku ohledně financování kontaktujte:

Renata Březinová
generální reprezentant
+420 606 874 167
renata.brezinova@mpss.cz

 

Například top balíček:

  • Zdarma zpracování ocenění pro obchody s 3-letou a delší fixací.
  • Zdarma návrh na vklad zástavního práva pro obchody s 3-letou a delší fixací.
  • Zdarma zpracování HÚ pro obchody s 3-letou a delší fixací.
  • ÚS pro hypoteční úvěr do LTV 90% sazba 1,79% pro HÚ s fixací 3,4,5,6 a 7 let bez vlivu ŽP, úrokového bonusu a výše domicilace nad LTV 90% sazba 2,79 % pro HÚ s fixací 3,4,5,6 a 7 let bez vlivu ŽP, úrokového bonusu a výše domicilace bude vždy podmínkou pro uplatnění benefitů, o její výši rozhoduje schvalovatel obchodu

Upozornění - v případě schválených benefitů určených pouze pro primární produkci a prodejce v podobě 3. strany developera není možné slibovat jiným třetím stranám stejné nebo lepší podmínky.

Proč PMax?

Zajištění financování

Naše ceny jsou stejné bez navýšení i při financování hypotečním úvěrem.

Péče o životní prostředí

Klademe důraz na rozvržení dispozic domu s ohledem na jeho umístění na pozemku.

Úspora nákladů

Pomůžeme Vám nastavit klientské změny tak, aby vše vyhovovalo Vašim potřebám.

Respekt ke klientovi

Jsme malá společnost, ve které nebudete jedni z tisíce „ztracených“ klientů.

Nezávazná poptávka

Zanechte nám prosím tyto informace a my se Vám brzy ozveme.

Kontaktováním společnosti Pmax s.r.o. udělujete společnosti Pmax s.r.o souhlas se zpracováním Vámi uvedených údajů ve smyslu Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob „GDPR.“ Tento souhlas lze odvolat písemnou formou (emailem) na: kancelar@pmax.cz

Pole označená * jsou povinná.

Close